Publicat Ieri

Бармен

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Absolvirea școlii de baza sau liceului.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Disponibilitatea de a lucra in ture.
  • Experiența sub 2 ani pe un post similar poate fi un avantaj.

Responsabilitățile candidatului

Responsabilitățile principale ale candidatului includ a pregăti și a servi băuturi conform rețetelor și cerințelor clienților, mentinerea ordinii și curățeniei la bar, precum si a verifica vârsta clienților atunci când este necesar.

Oferta companiei

IVCO TC SRL te oferă șansa de a lucra intr-o echipă dinamică și ambițioasă, conditii de muncă plăcute, un contract individual de munca și salariu negociabil, în funcție de abilitatile si experiența ta.

Procesul de depunere a candidaturii

Pentru a aplica, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Mihai Eminescu, 70