Publicat Ieri

Account manager internship

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Abilităţi excelente de comunicare și organizare
  • Capacitatea de a lucra in echipă
  • Orientare spre soluţionarea problemelor
  • Familiarizare cu utilizarea tehnicilor de vânzări și marketing
  • Nivel înalt de cunoștințe ale limbilor română și engleză
  • Disponibilitate pentru un program flexibil

Responsabilitățile candidatului:

  • Coordonarea și menținerea relațiilor cu clienții
  • Înțelegerea nevoilor clientului
  • Efectuarea unor prezentări profesionale către clienți
  • Negocierea și semnarea contractelor cu clienții

Oferta companiei:

  • Salariu negociabil
  • Posibilitatea de avansare și creștere profesională în cadrul companiei
  • O echipă profesionistă cu experiență
  • Mediu de lucru prietenos și distractiv

Pentru a aplica pentru acest rol, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

AdRamp develops marketing automation platform for Ecommerce. We are looking for an experienced engineer to help build out this platform. You will work with cutting edge technologies, best industry practices. You will be responsible for building the foundation of how we scale our system and shape features from inception to release.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău