Publicat azi

Asistent Personal

Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Poșta Veche

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Competențe excelente de comunicare și organizare
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional
  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Disponibilitatea de a se adapta și de a învăța rapid
  • Studii superioare constituie un avantaj, nu o condiție
  • Trebuie să deții permis de conducere de categoria B

Responsabilități:

  • Coordonarea agendei managerului
  • Planificarea și organizarea întâlnirilor
  • Răspunderea la telefon și emailuri
  • Efectuarea de mici comenzi de birou
  • Gestionarea lucrărilor administrative de zi cu zi

Depunerea candidaturii

Te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Masbalt SRL, este o companie de constructii cu o vechime de peste 14 ani pe piata Republicii Moldova. Noi oferim angajatilor tot suportul necesar in orice problema sau intrebare!  Lucram cu suflet si din suflet cu clientii nostri! Noi suntem o echipa indreptata spre rezultat, suntem dinamici si intr-un pas cu succesul.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Poșta Veche, Hulboaca str. Stefan cel Mare 136