Publicat Recent

Truck Dispatcher

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Experiență de lucru într-o poziție similară de cel puțin 2 ani;
  • Abilități excelente de organizare și coordonare;
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și a lua decizii rapide;
  • Abilitatea de a comunica eficient cu colegii și clienții;
  • Capacitatea de a urmări și gestiona mai multe sarcini simultan;
  • Cunoștințe foarte bune de operare pe calculator;

Responsabilitățile candidatului

  • Coordonarea transportului de mărfuri și a șoferilor;
  • Comunicarea cu clienții și furnizorii;
  • Urmarirea și raportarea statusului livrărilor;
  • Rezolvarea oricăror probleme sau întârzieri care apar în timpul transportului;
  • Menținerea unui mediu de lucru sigur și eficient;

Oferta companiei

Compania oferă un mediu de lucru profesionist și stabil, un salariu competitiv, negociabil, în funcție de experiență și abilități, precum și oportunităti de dezvoltare profesională. Alătură-te echipei noastre din centrul Chișinăului și ajută-ne să ne menținem standardul superior de servicii de logistică.

Procesul de depunere a candidaturii

Te invităm să aplici pentru această poziție prin trimiterea CV-ului tău direct pe platforma noastră, delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte