Informații de bază

Salariu:
20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time, Program flexibil
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Buiucani, Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Compania - Emitel LLC
Domeniu: Promovare și vânzare a pachetelor de IPTV

Poziții disponibile:

  • Promoteri - salariu: 650 EUR
  • Supervizor Promoteri - salariu: 750 EUR
  • Manager Echipa - salariu: 1.000 EUR

Cerințe:

  • Vârstă: 18-30 ani
  • Limbi necesare: Româna și rusa - obligatoriu

Descrierea jobului:

Promoteri:

  • Activitate în incinta centrelor comerciale din Chișinău (MallDova / ZityMall / PORT Mall)
  • Împărțirea pliantelor informative și interacțiunea cu potențialii clienți
  • Semnarea precontractelor la standul companiei din aceste centre comerciale

  • Tura 1: 10:00 - 16:00
  • Tura 2: 16:00 - 22:00

Supervizor Promoteri:

  • Supervizarea și controlul calității serviciilor prestate
  • Instruirea și motivarea echipei
  • Crearea și împărțirea planului lunar

  • Flexibil, disponibilitate pentru muncă seara și ocazional în weekend
  • Deplasări pe teritoriul Chișinăului și, uneori, în alte orașe din Republica Moldova

Manager Echipa:

  • Coordonarea echipei de vânzări
  • Instruirea și ghidarea angajaților, inclusiv a supervizorilor și promoterilor
  • Menținerea legăturilor strânse cu administrația companiei
  • Crearea echilibrului ideal între staff-ul administrativ și echipa de vânzări

Pentru a aplica, trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email [hr@asociatia.md] sau contactați-ne la numărul de telefon [vezi telefon]067432236

Abilități cheie
comunicare excelenta dicție perfecta vacabular bogat
Trimite CV

Despre companie

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.
Compania ARA se extinde!

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Ismail nr.81/1