Publicat Ieri

Barista

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time, În ture, Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Rețeaua Compot angajează personal pentru poziția de Barista. Căutăm persoane pasionate și dornice să învețe tehnicile de pregătire a băuturilor. Este o oportunitate excelentă pentru cei care doresc să-și înceapă cariera în prepararea băuturilor. Nu este necesară experiența anterioară.

Cerințele față de candidat

  • Punctualitate și responsabilitate
  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Disponibilitatea de a lucra în ture, cu program part-time sau flexibil

Responsabilitățile candidatului

  • Prepararea produselor conform standardelor noastre.
  • Mentenanța curățeniei la locul de muncă.
  • Colaborarea cu colegii pentru a menține o atmosferă pozitivă și productivă.
Oferta companiei

Rețeaua Compot oferă un salariu negociabil, un mediu de lucru profesionist și posibilitatea de a învăța și a se dezvolta în domeniul culinar. Avem un program de formare continuă pentru toți angajații noștri, astfel încât să fim siguri că suntem întotdeauna la curent cu cele mai noi tehnici și tendințe.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă invităm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Rețeaua de Restaurante

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Bălți, Mihai Viteazul 63