Publicat Recent

Lacatus vulcanizare, шиномонтажник

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Cahul

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante

Dilogic-N SRL, cu sediul în Cahul, angajează un Lăcătuș Vulcanizare. Această poziție se adresează tuturor celor care doresc să își dezvolte abilitățile în acest domeniu, chiar dacă nu au experiență anterioară.

Cerințele față de candidat
  • Motivație și dorință de învățare.
  • Răbdare și atenție la detalii.
  • Poate lucra cu eficiență în echipă.
  • Abilitatea de a respecta normele de siguranță și igienă în muncă.
Responsabilitățile candidatului
  1. Efectuarea operațiunilor de vulcanizare.
  2. Mentenanța și curățenia echipamentelor și a zonei de lucru.
  3. Colaborarea cu colegii de echipă pentru asigurarea unui serviciu de calitate.
Oferta companiei

Oferim un mediu de lucru prietenos și profesional, cu program flexibil și un salariu atractiv ce începe de la 8000 MDL. Vă oferim toate instrumentele necesare pentru a învăța și a deveni un lăcătuș vulcanizare competent. Pentru a ne alătura, nu este nevoie de experiență, ci doar dorința de a învăța și a vă dezvolta ab

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Cahul, Stefan cel Mare 104