Publicat Ieri

Casier

Informații de bază

Salariu:
de la 13 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, În ture
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

ZIKKURAT cel mai mare hypermarket din Moldova specializat în vînzarea materialelor de construcție și a produselor pentru casă, este în căutare de Casier.

Locații:

  • Sectorul Botanica, str. Grădina Botanică 14/1

Beneficiile tale

  • Salariu GARANTAT de la 13 000 Lei.
  • Contract de muncă pe durată nedeterminată.
  • Oportunități individuale de dezvoltare personală și profesională
  • Instruire din contul companiei
  • Reducere la procurarea materialelor.

Responsabilitățile tale

  • Asiguri o servire amabilă și orientată către client
  • Menții ordinea și curățenia pe suprafața magazinului.

Suntem locul potrivit pentru viitoarea ta carieră!

E-mail: hr@zikkurat.md
Telefon: [vezi telefon]069537273

Despre companie

ZIKKURAT – cel mai mare magazin de materiale de construcție și produse pentru casă din Republica Moldova. Cu două centre comerciale situate în sectoarele Botanica și Rîșcani, ZIKKURAT îți oferă peste 10.000 m2; de spațiu în care sunt expuse peste 60.000 de articole, tot ce ai nevoie pentru a-ți construi și înfrumuseța casa!

Suntem importator exclusiv al mărcilor de top precum Sopro și Krause, garantând calitate și inovație pentru proiectele tale!

Și dacă încă te mai întrebi de ce să alegi ZIKKURAT?

Pentru că poți să descoperi oportunități de carieră la ZIKKURAT, cel mai mare magazin de materiale de construcție și produse pentru casă din Republica Moldova Ne extindem echipa și căutăm profesioniști dedicați, pasionați de excelență și inovație. Suntem, de asemenea, gata să angajăm persoane fără experiență, dar cu dorința de a învăța și de a se perfecționa. Oferim un mediu de lucru dinamic, șansa de a lucra cu branduri de top, și posibilități reale de dezvoltare profesională.

Alătură-te nouă și construiește-ți viitorul alături de cei mai buni!

Împreună realizăm imposibilul!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Strada Grădina Botanică 14/1