Publicat Ieri

Sef Depozit

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Cerinţe:

  • Experienta in functie similiara minim 1 an;
  • Cunoasterea domeniului termo-hydro, constituie un avantaj;
  • Persoană activă, pozitivă și cu inițiativă;
  • Abilităţi de comunicare si responsabilitate;
  • Persoană harnică şi punctuala.

Responsabilităţi:

  • Intretinerea bunurilor materiale a companiei in stoc conform cerintelor;
  • Evidenta operatiunilor de receptionare, pastrare si eliberare a marfurilor;
  • Participare la procesul de verificarea stockului si a facturilor;
  • Participa la inventariere.

Oferim:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă;
  • Instruire și oportunități de dezvoltare;
  • Pachet social complet și un salariu motivant.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:

Trimite CV

Despre companie

Palace Construct activeaza din anul 2016 si s-a făcut imediat remarcată pe piața din Republica  Moldova oferind servicii de instalare a sistemului de încălzire, canalizare, apeduct și ventilare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Adresele postului vacant:
Chișinău, Ciocana, str. Lunca Bicului 31 C
Chișinău, Botanica, str. Lunca Bicului 31/c