Publicat Recent

Agent Imobiliar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm agenți imobiliari talentați și ambițioși pentru a se alătura echipei noastre dinamice de la Premier Imobil! Dacă ești pasionat de imobiliare, ai abilități excelente de comunicare și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic și competitiv, te așteptăm în echipa noastră.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul imobiliar constituie un avantaj, dar nu este obligatorie
  • Abilități de comunicare (oferim instruire)
  • Atitudine proactivă și orientată către client
  • Cunoștințe de utilizare a calculatorului și a rețelelor sociale
  • Permis de conducere categoria B(optional)

Responsabilități:

  • Promovarea proprietăților și intermedierea tranzacțiilor imobiliare
  • Menținerea relațiilor cu clienții și consilierea acestora
  • Gestionarea unui portofoliu de proprietăți
  • Întocmirea și prezentarea documentației necesare pentru vânzare/cumpărare

Oferim:

  • Comisioane atractive în funcție de performanță
  • Program flexibil și posibilitatea de a lucra independent
  • Training specializat și suport continuu pentru dezvoltarea carierei(gratuit)

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul la adresa de email: informationoffice365@gmail.com, sau sună la Nr.+[vezi telefon]37378992014.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte