Publicat azi

Persoana de spalat vase

Informații de bază

Salariu:
12 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Strășeni

Descrierea poziției vacante

Restaurantul Chateau Cojusna, situat in satul Cojusna,strada Mecanizatorului,1 caută să își mărească echipa printr-o persoană dornică de lucrul în domeniul gastronomic, pentru postul de spălător de vase.

Cerințe:

  • Responsabilitate și seriozitate.
  • Fără experiență necesară, dar dorința de a învăța și a se dezvolta este esențială.
  • Punctualitate și respectarea normelor de igienă.
  • Atitudini bune de organizare și atenție la detalii;

Responsabilități:

  • Spălarea și igienizarea veselei și a instrumentelor de bucătărie;
  • Mentinerea curățeniei și igienei în zona de spălat;
  • Asigurarea aprovizionării continue a bucătăriei cu veselă curată și uscată;
  • Respectarea riguroasă a standardelor de igienă și siguranță la locul de muncă.

Conditii:

  • Condiții favorabile de muncă;
  • Instruire și dezvoltare;
  • Pachet social, salariu motivant + beneficii;
  • Mediu de lucru dinamic și plăcut;
  • Alimentație gratis.

Loc de muncă: sat. Cojușna, str. Mecanizatorilor 1

Pentru mai multe detalii ne puteţi contacta: [vezi telefon]079314043;[vezi telefon]068026656.
Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa:info@migdal.md;hr@migdal.md.

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte