Publicat Recent

Manager Vinzari

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

CE VĂ OFERIM NOI:

  • Lucrul într-un oficiu confortabil, dotat după cele mai noi tendințe;
  • Program de lucru convenabil: Lu-Vi de la 09-00 până la 18-00;
  • Salariul: 8.000 +% din vînzări
  • O echipa tânără, distractivă și prietenoasă;
  • Angajare oficială / pachet social complet;
  • Oportunitatea de a-ți construi o carieră într-o echipă de profesioniști;
  • Cafea naturală din contul companiei;

RESPONSABILITĂȚI:

  • Comunicare telefonica și raspunde la mesajele clientilor;
  • Vînzărea serviciilor noastre și explicarea intregului proces de conlucrare cu noi;
  • Asistență pentru noii clienți;
  • Raportarea  vinzarilor și dezvoltarea strategiilor cu managerul de filiala.

CERINȚE PENTRU CANDIDAT:

  • Cunoașterea limbilor rusă și română fluent - OBLIGATORIU;
  • Capacitatea de a comunica cu oamenii, bunăvoința;
  • Abilitatea de a învăța;
  • Responsabilitate și dorinta de muncă:
  • Experiența în vânzarea serviciilor 1 ani minim

Lucrul la noi - este cea mai bună experiență posibilă! Vino și verifică!

Ne puteți cunoaște mai bine aici:
TiGi Academy – Lecții de canto, Lecții de pian, Lecții de dans individual/grup

Trimite CV

Despre companie

Compania Resource Point vă ajută în:
Servicii de consultanta HR:
- Recrutare de personal
- Managementul și optimizarea proceselor de afaceri
Vă garantăm selectarea celor mai calificați angajati în echipa d-stră.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte