Publicat azi

Agent Ticketing

Informații de bază

Salariu:
20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania LinkAir activează din anul 2016 pe piața Republicii Moldova în domeniul Turismului. Propunem cele mai diversificate oferte la cele mai mici tarife (atât bilete avia, cât și foi turistice), fapt datorat colaborării noastre cu un număr imens de companii aeriene.

  Dispunem de două oficii în orașul Chișinău, și la București, în urma solicitărilor imense suntem în căutare de Manager vânzări bilete avia în orașul Chișinău.

Responsabilități

  • Având acces la o gamă variată de tarife și oferte, agenții de bilete vor găsi cele mai avantajoase soluții de călătorii;
  • Se vor ocupa de rezervări bilete de avion avantajoase clienților, trimiteri oferte de preț către clienți, suport post vânzare etc;
  • Se va oferi asistență clienți personalizată unde se va răspunde prompt și profesionist (prin intermediul call center, online și în sediul agenției);
  • Procesarea solicitărilor și feedback-ul clienților.

Cerințe

  • Dorința de face parte dintr-un colectiv tânăr, dinamic și o companie în plină dezvoltare;
  • Experiența anterioara în ticketing/vânzări;
  • Responsabilitate, maturitate și energie pozitivă;
  • Cunoștințe medii de limba engleză (B1+).

Beneficii

  • Echipă prietenoasă și mediul de lucru colaborativ;
  • Birou modern situat în centrul orașului;
  • Stagiere unde se câștigă % din vânzările efectuate;
  • Mentorat pe tot parcursul procesului de integrare;
  • Lucru dinamic cu diverse naționalități.

Pachetul salarial include un salariu de bază + %, astfel potențialul de câștig poate depăși suma de 25000 lei pentru candidații cu abilități dovedite.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa electronică: team@linkair.md sau sunați la numărul de telefon: +[vezi telefon]373 68071555, Irina.

Trimite CV

Despre companie

Compania LinkAir este specializată în comercializarea biletelor de avion.
  • Suntem pe piata Republicii Moldova din anul 2016 si avem in spate peste 60 de mii clienti multumiti.
  • Propunem cele mai diversificate oferte la cele mai mici tarifuri,fapt datorat colaborarii noastre cu un numar imens de companii aeriene.
  • Activeaza adevarati experti in domeniu ce ofera asistenta personalizata non stop la cel mai inalt nivel.
  • Oferim cele mai rapide si comode modalitati de plata, asistate de agentul personal.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Chisinau, str. 31 August 1989 nr. 64