Publicat Ieri

Agent Imobiliar fara experienta

Informații de bază

Salariu:
40 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Aeroport, Băcioi, Botanica, Bubuieci, Budești, Buiucani, Centru, Chișinău, Ciocana, Ciorescu, Codru, Cricova, Durlești, Ghidighici, Poșta Veche, Râșcani, Sculeni, Sîngera, Stăuceni, Telecentru, Vadul lui Vodă

Descrierea poziției vacante

Compania noastră imobiliară este în căutare de agenți imobiliari entuziaști și dedicați, care doresc să se alăture echipei noastre. Dacă ești o persoană dinamică, cu abilități excelente de comunicare și dorești să începi o carieră în domeniul imobiliar, te invităm să aplici!

Cerințe:

  • Interes și pasiune pentru domeniul imobiliar.
  • Abilități de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a lucra independent, dar și în echipă.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea calculatorului și a internetului.
  • Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj).

Responsabilități:

  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți.
  • Prezentarea proprietăților imobiliare și consilierea clienților în procesul de cumpărare/vânzare.
  • Gestionarea și actualizarea bazei de date cu proprietăți și clienți.
  • Negocierea contractelor și finalizarea tranzacțiilor imobiliare.

Oferim:

  • Training și suport continuu pentru dezvoltarea ta profesională.
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Posibilitatea de a avansa în carieră.
  • Comisioane atractive și bonusuri în funcție de performanță.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email gpartners.hr@gmail.com sau să ne contactezi la numărul de telefon [vezi telefon]078338338.

Alătură-te nouă și începe o carieră de succes în domeniul imobiliar!

Trimite CV

Despre companie

"G Partners Invest” SRL – este o companie imobiliară profesională de încredere și de înaltă calitate specializată în servicii complete și complexe pentru piața imobiliară din Republica Moldova, având:

  • Experiență vastă;
  • Cunoștințe profunde în domeniu;
  • Instrumente perfomrante;
  • Tehnici moderne de dezvoltare;
  • Oficiu spațios și dotat.

Cu care își pregătește și instruiește experții imobiliari dedicați să ofere servicii profesionale și sigure - oferindule cele mai bune soluții potențialilor consumători.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Stefan cel Mare si Sfint, 6