Publicat Ieri

Manager de depozit

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
de la 25 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Management / Executiv
Oraș:
Anenii Noi, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui Manager de Depozit dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea experiență în gestionarea depozitelor și va fi responsabil pentru coordonarea activităților zilnice, gestionarea stocurilor și supravegherea unei echipe de până la 40 de persoane.

Responsabilități:

  • Coordonarea și supervizarea activităților zilnice din depozit.
  • Gestionarea și optimizarea stocurilor.
  • Asigurarea respectării normelor de siguranță și igienă.
  • Planificarea și organizarea proceselor de lucru pentru a asigura eficiența operațională.
  • Instruirea, motivarea și evaluarea echipei de până la 40 de persoane din subordine.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în gestionarea unui depozit, preferabil în industria alimentară.
  • Abilități excelente de organizare și coordonare.
  • Capacitatea de a gestiona și motiva o echipă mare.
  • Cunoștințe solide despre normele de igienă și siguranță în depozitarea alimentelor.
  • Abilități de comunicare și relaționare interpersonală.
  • Cunoștințe de operare PC și de utilizare a software-urilor specifice pentru gestionarea stocurilor.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv.
  • Mediu de lucru dinamic și profesionist.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Asigurare medicală.
  • Prânzuri gratuite.

Dacă ești interesat și consideri că te potrivești cerințelor de mai sus, te invităm să trimiți CV-ul tău la adresa de email hello@happy-hr.md sau contactează-ne la nr +[vezi telefon]373 79 427 445.

Abilități cheie
Managementul proiectelor Empatie Gândire critică Lucru în echipa Time Management Soluționarea problemelor Etica în muncă Abilități interpersonale
Trimite CV

Despre companie

Happy HR este o companie care își dedică eforturile pentru a aduce un impact pozitiv în mediul de afaceri, cu accent pe fericirea angajaților și performanța organizațiilor. Încurajăm comunicarea deschisă, promovăm recunoașterea și aprecierea eforturilor angajaților și susținem dezvoltarea personală și profesională continuă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte