Publicat Ieri

Operator contabil

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Atribuții:

  • Emiterea facturilor și evidența acestora;
  • Pregătirea documentelor pentru elaborarea rapoartelor;
  • Verificarea decontarilor cu contragenții;
  • Eliberarea și evidența foilor de parcurs.

Responsabilități:

  • corectitudinea operațiunilor efectuate;
  • informarea corectă și la timp a superiorului ierarhic despre problemele apărute;
  • luarea la timp a măsurilor necesare pentru reglementarea situațiilor problematice apărute în activitatea curentă;
  • îndeplinirea întocmai și la timp a sarcinilor de serviciu.

Oferta:

  • angajare cu pachet social deplin;
  • condiţii bune de muncă;
  • munca în schimburi.

Expediați CV-ul dvs însoțit de o Poză, cu indicarea postului la care aplicați, pe adresa de e-mai: hr@forward.md.
Candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviuri!

Trimite CV

Despre companie

Compania a fost înființată în anul 1994. Activitatea de bază fiind importul, distribuția  produselor FMCG pe teritoriu Republicii Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Sos.Muncesti 801A