Publicat Ieri

Programator 1C

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui programator talentat care să se alăture echipei noastre în rolul de Programator 1C.
Responsabilități:

  • Administrarea și mentenanța programei de evidență contabilă 1C;
  • Optimizarea, perfecționarea softului în dependență de necesitățile interne ale companiei;
  • Asigurarea suportului tehnic utilizatorilor sistemului informaţional și aplicaţiilor soft.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul tehnologiilor informaționale;
  • Cunoașterea fluentă a limbii de stat, rusă;
  • Cunoștințe  despre limbajele de programare și tehnologiile asociate cu platforma 1C;
  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a comunica eficient cu ea;
  • Experiență de cel puțin un an în domeniu.

Oferim:

  • Salariu negociabil;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Colectiv prietenos și atmosferă plăcută la locul de muncă;

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus expediază CV-ul la adresa de e-mail hr@forward.md indicând poziţia la care aplici și noi te vom contacta.

Trimite CV

Despre companie

Compania a fost înființată în anul 1994. Activitatea de bază fiind importul, distribuția  produselor FMCG pe teritoriu Republicii Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Sos.Muncesti 801A