Publicat Ieri

Asamblor mobilă | Cборщик мебели

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Buiucani, Chișinău, Ciocana, Poșta Veche, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Asamblarea mobilei;
  • Respectarea termenului limita;
  • Alte sarcini de logistica, depozitare, incarcare/descarcare.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în asamblarea mobilei tapițate.
  • Cunoașterea metodelor de asamblare, a materialelor și a uneltelor utilizate în producție.
  • Precizie și atenție la detalii.
  • Organizare și responsabilitate.
  • Abilitatea de a lucra în echipă.

Beneficii:

  • Salariu motivant şi % Bonusuri;
  • Reduceri la toate brandurile companiei şi promoţii interne pentru angajaţi;
  • Instruire asigurată la locul de muncă.

Locul de muncă: str. Constructorilor 1, sector Rîscani (Cercul Visterniceni, mun. Chișinău.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa de email: angajare@nanu.md.
Telefon: [vezi telefon]062 193 193 / [vezi telefon]069 895 475.

Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Tichete de masă

Team - building

Traininguri

Echilibru viață personală / profesională

Vouchere

Over Time plătit

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

NANU este o companie specializată în comercializarea produselor din domeniul construcțiilor și al reparațiilor. Înființată din dorința de a oferi tuturor specialiștilor din domeniile de construcție și reparație soluții de calitate, recunoscute la nivel mondial, compania are ca obiect de activitate comerțul en-gros și en-retail cu utilaje, scule și produse consumabile pentru construcție și reparație.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Constructorilor 1