Publicat azi

Excavatorist pe mini-excavator

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Sculeni

Descrierea poziției vacante

Descriere poziție vacantă

Euroelectric, una dintre cele mai importante companii de electricitate caută să angajeze un Excavatorist pe mini-excavator. Poziția este full-time și nu necesită experiență anterioară, oferind posibilitatea de a vă dezvolta profesional într-o companie de prestigiu.

Cerințe față de candidați

  • Candidatul trebuie să fie muncitor, organizat, serios și dornic să învețe.
  • Candidatul ar trebui să fie capabil să opereze eficient un mini-excavator.
  • Candidatul trebuie să respecte normele de siguranță pe durata întregii activități.
  • Candidatul ar trebui să aibă abilitatea de a lucra în echipă.

Responsabilități

  • Responsabilitatile candidatului includ operarea mini-excavatorului pentru diferite activități de excavare.
  • Candidatul va fi responsabil de întreținerea echipamentului și verificarea periodică a acestuia.
  • Candidatul trebuie să respecte toate protocoalele de siguranță în vigoare la locul de muncă.

Oferta companiei

Compania Euroelectric oferă un salariu lunar competitive, care începe de la 15000 MDL. Alături de aceasta, compania oferă posibilitatea dezvoltării profesionale, precum și o echipă de lucru tânără și dinamică, într-un mediu plăcut și sigur.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant