Publicat Recent

Bona/Няня

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
În străinătate

Descrierea poziției vacante

Se cauta bona responsabila pentru copil de 9 luni pe termen lung

  • Cuplu de părinți, vorbitori de romana/rusa/engleza/franceza/italiana si locuitori in Luxemburg, căutam o bona interna responsabila sa aibă grija de băiețelul nostru de 8 luni. Copil foarte zambitor si linistit.
  • Condiții de muncă si responsabilități:
  • Oferim cazare, mâncare, respect si remunerare. Tratare egala ca membru al familiei. Camera separata si conditii bune de trai.

De dorit sa aveti (se poate si fara):

  • pasaport EU, posibil cu pasaport MD
  • experienta cu copii
  • studii cu profil pedagogic sau educator

Cerinte:

  • sa acompaniati copilul la mancare, sa va jucati, plimbare in parc, acompaniere la activitati de inot etc
  • sa participati cu noi la sarcinile casnice
  • copilul doarme deja in camera parintilor in pat separat
  • copilul este alaptat de catre mama care lucreaza de acasa sau aproape de casa in regim hibrid

Este important sa va placa lucrul si jocul cu copiii si sa ajutati copilul sa vorbeasca romana/rusa.

Inceput: Curand peste 1 luna sau 2, dupa disponibilitate.

Termen: pe termen lung. Pauze de cateva saptamani - o luna, pe trimestru, daca doriti pot fi organizate.

Contactați-ne la numărul +[vezi telefon]37369958313 sau pe nadejda12881288@gmail.com.

Daca sunteti interesata, contactati-ne la numarul indicat.  Va propunem sa ne intalnim in curand in Chisinau (cand suntem pe loc) la o convorbire sa facem cunostinta si sa cunoasteti copilul.

Despre

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Franta, Luxemburg
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?