Publicat Ieri

Expeditori / Montatori

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Sîngera

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat

  • Experiență relevantă în poziții similare de minimum 2 ani;
  • Abilități de organizare și eficiență în gestionarea timpului;
  • Rezistență la efort fizic;
  • Persoană responsabilă și atentă la detalii;
  • Cunoștințe de bază ale calculelor și ale procedurilor de siguranță;

Responsabilități ale candidatului

  • Realizarea operațiunilor de ridicare, manipulare, ambalare și etichetare a produselor;
  • Expedierea produselor conform specificațiilor și cerințelor clienților;
  • Montarea componentelor în conformitate cu planul de producție;
  • Mentenanța echipamentelor de lucru conform standardelor de siguranță;
Oferta companiei

Oferim un salariu competitiv de 10000 MDL pe lună, oportunități de dezvoltare profesională și un mediu de lucru plăcut și dinamic. În plus, veți face parte dintr-o echipă cu o cultură de lucru orientată către inovație și satisfacția clientului.

Ne puteti contacta la numarul [vezi telefon]079438060 sau trimite CV la adresa de email : dinotte.hr@gmail.com

Despre companie

Bine ați venit la dinotte.shop!

Saltele NR.1 atît în Moldova cît și în întreaga lume. Sistemul de dormit este un întreg comus din pat, somier, saltea, topper, husă de protecție, pernă, plapumă și lenjerie. Doar calitatea tuturor acestor elemente, conștientizarea și atenția în alegerea materialelor, formelor și structurilor, asigură un rezultat eficient. De 40 de ani avem de-a face cu Bunăstarea și Odihna , (Wellness and Rest) ( Benessere e Riposo) cu competență și pasiune.  Experiența ne conduce să oferim clienților noștri o selecție de produse făcute cu atenție scrupuloasă, pentru o odihnă de calitate la prețul corect. Datorită relației privilegiate cu companiile producătoare, dinotte.shop oferă întotdeauna cea mai bună valoare calitate-preț pentru toate produsele.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, or. Sîngera, str.Schinoasei 8/3