Publicat Ieri

Manager Vânzări

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilitățile locului de muncă:
  • Vânzări B2B prin telefon: prezentarea și promovarea serviciilor companiei către persoanele juridice;
  • Negocierea și încheierea de contracte către clienți business;
  • Informarea despre noutăți și promoții;
  • Înregistrarea comenzilor, vânzarea produselor aferente;
  • Lucrul la calculator.
Cerințe:
  • Vorbire fluentă în limba română si rusa, abilități de comunicare, atitudine pozitivă față de muncă, dorință de a te dezvolta în domeniul vânzărilor
Condiții:
  • 100% salariu oficial +% din vânzări;
  • Plată la timp a salariilor o dată pe lună pe card bancar;
  • Instruire gratuită și dezvoltarea continuă în domeniul vinzarilor;
  • Program de lucru flexibil (part-time 5 zile lucrătoare și 2 zile de odihnă, 8 sau 6 ore);
  • Angajare oficială conform CM din Moldova;
  • Posibilitate de creștere in cariera;
  • Atmosferă plăcută și confortabilă, colegi prietenoși care vă vor oferi o stare de spirit bună în fiecare zi!
Dacă te regăsești în acest job nu ezita și aplică acum cv-ul tău la hr@zazitex.com sau puteți telefona la nr. +[vezi telefon]373 79 333 513!

Despre companie

Suntem o companie specializată în soluții IT și web development, marketing digital și alte servicii conexe. Avem stabilite parteneriate cu mai multe companii din Germania, Cehia, România, Moldova, ajutându-le să crească și să se dezvolte, folosind strategii digitale care funcţionează și oferă rezultate reale!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte