Publicat Ieri

Manager de vânzări, Limba Spaniolă

Informații de bază

Salariu:
35 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Hey! Vorbești fluent limba Spaniolă   și ești în căutarea unui loc de muncă? Atunci nu mai pierde timpul și trimite-mi CV-ul tău pe adresa de e-mail indicată mai jos. Poți începe chiar de mâine o carieră nouă, cu noi perspective și un salariu motivant!

Pozițiile vacante:

  • Sales Manager
  • Team Leader
  • Agent de Retenție

Responsabilități:

  • Să oferiți consultanță de înaltă calitate despre produsele și serviciile noastre, identificând nevoile clienților.
  • Să realizați vânzări și să atingeți obiectivele stabilite.
  • Să mențineți un nivel ridicat al serviciului și să stabiliți relații pe termen lung cu clienții.

Cerințe:

  • Experiența în vânzări sau în lucrul cu clienții va fi un avantaj.
  • Disponibilitatea de a învăța și de a crește.
  • Abilități excelente de comunicare și capacitate de negociere.
  • Capacitatea de a lucra în multitasking.
  • Dorința de a progresa și de a atinge noi culmi în carieră.

Condiții:

  • Salariu fix începând de la 1000$ până la 1500$ + % și bonusuri pentru vânzări.
  • Loc de muncă într-un birou situat în centrul Chișinăului.
  • Program fix între orele 10:00 și 20:00.

Trimite CV-ul tău la: yana.hr.md@gmail.com
Sau sună la numărul: +[vezi telefon]373 78 403 582 ,  HR  Yana.

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Cazare pentru cei care se relochează

Recompensarea loialității

Personalizarea beneficiilor

Despre companie

Наша компания - это инновационная консалтинговая фирма, специализирующаяся на индивидуальном подходе к каждому клиенту. Мы предлагаем комплексные решения для развития бизнеса, опираясь на глубокий анализ, экспертные знания и креативные стратегии. Наша цель - помогать клиентам достичь выдающихся результатов и успешно конкурировать в динамичном рыночном окружении.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru