Publicat Recent

Dispatcher Logistic

Informații de bază

Salariu:
13 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Buiucani, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Ne-am înțelege de minune dacă deții:

  • Abilități de planificare, coordonare și organizare;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Capacitate de lucru individual și în echipă;
  • Experiență de lucru în Bitrix-ar constitui un avantaj;

Responsabilități:

  • Contactarea clienților privind planificarea activităților de livrare a produselor Art-Granit;
  • Contactarea clienților privind planificarea activității de instalare a comenzii;
  • Realizarea graficului zilnic de livrari, instalari;
  • Transmiterea graficului către soferi -expeditori;
  • Eliberarea produselor Art-Granit catre clienti cu ridicare personala;
  • Analiza zilnică și raportarea privind realizările activităților;

Benefiicii:

  • Salariu competitiv în funcție de experiență și competențe: de la 13500 lei;
  • Telefon și abonament de telefonie mobile;
  • Bonusuri in dependenta de performanta, la zi de nastere si sarbatori;
  • Oferim instruire si teambuildinguri;
  • Alte beneficii pe care le vei descoperi dacă te alături echipei noastre.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: hr@artgranit.md; [vezi telefon]069000527

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

Trimite CV

Despre companie

Suntem prima companie specializată în producerea blaturilor de bucătărie, tejghele de bar, recepţii, chiuvete, pervazuri, scări din piatră naturală  şi compozit.

Frumuseţea naturală, durabilitatea şi igiena sporită oferită de produsele noastre, deschid noi orizonturi în plan de posibilităţi de creaţie şi design interior a oficiului sau casei dumneavoastră.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Alba-Iulia 75