Publicat Ieri

Ajutor de depozitar

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Compania LOID CONSTRUCTION SRL, în căutarea extinderii echipei sale, deschide o poziție de Ajutor de Depozitar în Chișinău, sectorul Ciocana. Suntem în căutarea unor persoane fără experiență, dar cu multă ambiție și dispoziție pentru muncă. Programul este full-time, iar salariul oferit începe de la 8000 MDL.

Cerințele față de candidat:

  • Rezistență fizică bună;
  • Disciplinat și atent la detalii;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;

Responsabilitățile candidatului:

  • Încărcare și descărcare marfă ;
  • Pregătirea mărfii pentru livrare;
  • Mentenanța și curățenia în depozit;
  • Participare la inventariere;

La LOID CONSTRUCTION SRL, candidatul selectat va avea parte de:

  • O atmosferă de lucru profesionistă și prietenoasă;
  • Salariu atractiv;
  • Contract de muncă pe perioada nedeterminată;
  • Pachet social;
  • Procesul de depunere a candidaturii;

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, te provocăm să trimiți CV-ul tău complet şi actualizat prin intermediul platformei delucru.md. Cu siguranță, CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori. Oferim garanția că toate aplicările vor fi analizate cu atenție.

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant