Publicat Ieri

Agent Imobiliar

Informații de bază

Salariu:
de la 40 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Aeroport, Băcioi, Botanica, Bubuieci, Budești, Buiucani, Centru, Chișinău, Ciocana, Ciorescu, Codru, Cricova, Durlești, Ghidighici, Poșta Veche, Râșcani, Sculeni, Sîngera, Stăuceni, Telecentru, Vadul lui Vodă

Descrierea poziției vacante

Compania noastră imobiliară de prestigiu este în căutarea unui Agent Imobiliar cu experiență pentru a se alătura echipei noastre dinamice și profesioniste.

Responsabilități:

  • Gestionarea portofoliului de proprietăți: Prezentarea și promovarea proprietăților către clienți potențiali.
  • Negocierea tranzacțiilor: Asistarea clienților în negocierea prețurilor și a termenilor de vânzare sau închiriere.
  • Consilierea clienților: Oferirea de consiliere profesională clienților privind piața imobiliară și investițiile.
  • Administrarea documentației: Pregătirea și gestionarea documentației necesare pentru tranzacțiile imobiliare.
  • Dezvoltarea relațiilor: Construirea și menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții și partenerii de afaceri.
  • Participarea la întâlniri și evenimente: Reprezentarea companiei la diverse evenimente și întâlniri de afaceri.

Cerințe:

  • Experiență anterioară: Minim 1 an de experiență în domeniul imobiliar.
  • Cunoștințe solide: Cunoștințe aprofundate despre piața imobiliară și procesele de tranzacționare.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere: Capacitatea de a comunica eficient cu clienții și de a negocia în mod profesionist.
  • Permis de conducere: Permis de conducere valabil și acces la un vehicul propriu, *dar nu este obligatoriu
  • Orientare către client: Abilitatea de a înțelege și de a răspunde nevoilor clienților.
  • Proactivitate și profesionalism: Atitudine proactivă, profesională și orientată spre rezultate.

Beneficii:

  • Comisioane atractive.
  • Mediu de lucru: Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă și dinamică.
  • Oportunități de dezvoltare: Acces la programe de formare și dezvoltare profesională.
  • Suport administrativ: Asistență administrativă pentru a facilita activitatea zilnică.
  • Acces la un portofoliu diversificat: Acces la un portofoliu diversificat de proprietăți și clienți.

Cum să aplici:

Dacă ești un profesionist cu experiență în domeniul imobiliar și dorești să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la gpartners.hr@gmail.com  sau  pe nr de telefon [vezi telefon]078338338.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul tau!

Trimite CV

Despre companie

"G Partners Invest” SRL – este o companie imobiliară profesională de încredere și de înaltă calitate specializată în servicii complete și complexe pentru piața imobiliară din Republica Moldova, având:

  • Experiență vastă;
  • Cunoștințe profunde în domeniu;
  • Instrumente perfomrante;
  • Tehnici moderne de dezvoltare;
  • Oficiu spațios și dotat.

Cu care își pregătește și instruiește experții imobiliari dedicați să ofere servicii profesionale și sigure - oferindule cele mai bune soluții potențialilor consumători.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Stefan cel Mare si Sfint, 6