Publicat Recent

Profesor de şah

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Part-time, În weekend
Experiență:
Studenți, Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Ialoveni

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

SRL Insula Distracțiilor își mărește echipa și caută un Profesor de Șah pasionat și dedicat. Candidatul ideal va lucra în weekend-uri, part-time, în mediul nostru dinamic și și creativ localizat în Ialoveni. Rolul acestui post este de a oferi lecții de șah de calitate adulților și copiilor de toate abilitățile și nivelurile de experiență.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru ca Profesor de Șah sau într-un rol similar pentru minim 2 ani
  • Cunoștințe solide în teorie șahistică și în practica de joc
  • Abilitatea de a învăța o varietate de strategii de joc
  • Capacitatea de a comunica eficient cu adulții și copiii
  • O atitudine profesionistă și pasiune pentru predare
  • Disponibilitate de a lucra sâmbăta și duminica

Responsabilitățile candidatului:

  • Crearea și implementarea lecțiilor de șah
  • Îndrumarea jucătorilor pentru a-și îmbunătăți abilitățile de joc
  • Furnizarea feedback-ului constructiv și a strategiilor de îmbunătățire
  • Promovarea unui mediu de învățare plăcut și sigur

Oferim un salariu competitiv de 10000 MDL, un mediu de lucru armonios și șansa de a face parte dintr-o echipă de profesioniști însetați de cunoaștere. Oportunitățile de dezvoltare sunt nelimitate și susținute de o echipă de profesioniști. Oferim și oportunități de a avansa în carieră prin dezvoltare profesională continuă.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a aplica pentru această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Ialoveni, Str. Alexandru cel Bun 92