Publicat Recent

Asistent/a medical/a, stomatologie

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Soroca

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • studii medii de specialitate;
  • experiență în domeniu nu este obligatorie.

Condiții de muncă:

  • pachet social;
  • posibilitatea angajării part-time, cât și full-time;
  • instruire gratuită.

Responsabilități:

  • asistarea medicilor stomatologi în timpul lucrului;
  • pregătirea cabinetului stomatologic pentru lucru;
  • completarea registrelor și a documentației;
  • sterilizarea instrumentelor.

Despre companie

Cabinetul stomatologic este situat în inima orașului Soroca.

Dispunem de 2 instalații stomatologice Sirona Intego.

Cabinetul radiologic este dotat cu viziograf și ortopantomograf.

Tratamentele stomatologice se efectuează la cea mai înaltă calitate, cu materiale din gama premium.

Spectrul serviciilor prestate: estetică dentară, terapie restauratorie, endodonție, protetică, pedidonțir, chirurgie dento-alveolară, inclusiv implantologie dentară.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Soroca, Alhionia, 10