Publicat Ieri

Specialist distribuire Stații PECO

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
de la 25 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani), Management / Executiv
Oraș:
Chișinău, Sculeni

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare;
  • Persoana organizată și proactivă;
  • Atenție la detalii;
  • Seriozitate şi responsabilitate;
  • Capacitate de planificare şi prioritizare;
  • Adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic;
  • Cunoașterea PC.

Condiții de muncă:

  • Salariu: 25000 lei ;
  • Posibilitatea de a acumula Experiență Internațională;
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipa dinamică;
  • Posibilitatea creșterii Profesionale

Responsabilități:

  • Urmărirea traficului curent al serviciului de transport;
  • Comunicarea cu conducatorii auto si dispatcherii din companie;
  • Direcționarea șoferilor spre stațiile de alimentare;
  • Luarea masurilor pentru evitarea oricăror încălcări sau defecțiuni;
  • Urmărirea, centralizarea, optimizarea costurilor (consum combustibil, taxe de drum);
  • Supravegherea completării de către conducătorii auto a documentelor de transport, verificarea și ordonarea acestora;
  • Instruirea permanentă a conducătorilor auto cu privire la plinul și consumul camioanelor.

Contacte: Tel: +[vezi telefon]37369415192  ( Viber, WhatsApp). Pavel

Trimite CV

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Team - building

Călătorii

Despre companie

Royal Trans Solutions este o companie internationala de transport si logistica.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte