Publicat Recent

Mentor pentru Agenți Imobiliari

Informații de bază

Salariu:
de la 1 500 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani), Management / Executiv
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Candidații interesați sunt invitați să aplice pentru poziția de Mentor pentru Agenți Imobiliari la G Partners Invest. Postul presupune un angajament full-time și necesită experiență în management sau într-un post executiv de nivel mediu.

Cerințele față de candidat:

  • Persoană cu inițiativă, măsuri precise, capabile să instruiască într-un mediu dinamic.
  • Experiență anterioară în management sau într-un rol executiv de cel puțin 2-5 ani.
  • Cunoștințe bune despre piața imobiliară și despre principiile de lucru cu clienții.
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a motiva pe ceilalți este esențială.
  • Bune abilități de comunicare.

Responsabilitățile candidatului:

  • Coordonarea agenților imobiliari din cadrul companiei.
  • Pregătirea și furnizarea de instrucțiuni clare și concise pentru a oferi cea mai bună instruire posibilă.
  • Motivarea agenților să își depășească obiectivele de vânzări.
  • Monitorizarea performanței și furnizarea unui feedback regulat agenților.

Oferta companiei:

Oferim un salariu de bază începând de la 1500 EUR, împreună cu un mediu de lucru dinamic și oportunități de creștere în cadrul companiei. La G Partners Invest, ne străduim nu doar să ne atingem, dar și să ne depășim obiectivele de afaceri și de dezvoltare personală.

Ne așteptăm la aplicațiile dumneavoastră printr-un CV trimis prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Ștefan cel Mare și Sfînt 6