Publicat Ieri

Șofer camion/ tractorist

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Ialoveni

Descrierea poziției vacante

Compania S.R.L. „Octal Bio” este în căutare de șofer camion pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea o abilitate excelentă de a conduce vehicule de mare tonaj, și un istoric de șoferire sigură, fiabilă și eficientă.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de minim 2-5 ani în conducerea camioanelor/tractor;
  • Carnet de conducere categoria C,DE/H;
  • Capacitate de a efectua călătorii de lungă durată;
  • Bună înțelegere a regulilor de securitate și procedurile de în siguranță drumului;
  • Responsabilitate, disciplină, punctualitate.

Responsabilitățile candidatului:

  • Transportarea mărfurilor către diverse locații, respectând termenele limită;
  • Mentenanța și răspunderea pentru camion/tractor și încărcătura acestuia;
  • Respectarea regulilor de circulație și a normelor de siguranță rutieră;
  • Respectarea necesităților companiei și ridicarea si descărcarea marfii conform procedurilor/lucrărilor cu tractorul ce se impun la necesitatea de producție a companiei.

Oferta companiei:

  • Un salariu atractiv căruia i se adaugă bonusurile, în cifre, începând cu suma de la 10 000 MDL;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Stabilitate și posibilitatea de a lucra cu o echipă profesionistă și dinamică;
  • Program de lucru full-time.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin această platformă. Așteptăm cu nerăbdare să vă întâlnim!

Despre companie

Suntem o Companie care are activitatea de bază creșterea bovinelor de lapte.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Ialoveni, s. Horești, Ferma de lapte, M3 - KM 25