Publicat Ieri

Agent de Retenție - Piața Românească

Informații de bază

Salariu:
de la 5 000 USD
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Management / Executiv
Oraș:
Botanica, Buiucani, Centru, Chișinău, Ciocana, Poșta Veche, Râșcani, Sculeni, Telecentru

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți.
  • Identificarea nevoilor clienților și oferirea de soluții personalizate.
  • Negocierea contractelor și închiderea acordurilor.
  • Atenuarea oricăror probleme ale clienților și asigurarea unei experiențe pozitive.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări pentru a maximiza retenția clienților.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul vânzărilor sau al serviciilor clienți.
  • Excelente abilități de comunicare în limba română.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și orientat spre rezultate.
  • Abilități puternice de negociere și influențare.

Oferim:

  • Un mediu de lucru dinamic și provocator.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare.
  • Pachet salarial competitiv, plus bonusuri de performanță.
  • Suport continuu în dezvoltarea carierei.
  • Grafic Luni-Vineri de la 10:00-20:00.
  • Salariu fix de la [vezi telefon]850-1000$ + % din clienti.

Maria, +[vezi telefon]37361193167
maryefremovahr@outlook.com

Abilități cheie
Адаптивность Командная работа Устойчивость
Trimite CV

Beneficii

Zonă de recreere

Team - building

Călătorii

Personalizarea beneficiilor

Despre companie

Наша компания - это инновационная консалтинговая фирма, специализирующаяся на индивидуальном подходе к каждому клиенту. Мы предлагаем комплексные решения для развития бизнеса, опираясь на глубокий анализ, экспертные знания и креативные стратегии. Наша цель - помогать клиентам достичь выдающихся результатов и успешно конкурировать в динамичном рыночном окружении.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru