Publicat Recent

Manager resurse umane HR

Informații de bază

Salariu:
de la 12 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania “Energ PS-Plus” este o companie cu o experienta de peste 5 ani ce activeaza in domeniul electricitatii. Sintem in cautare de manager resurse umane (HR) in mun. Chisinau.

Postul e pentru tine, daca indeplinesti urmatoarele cerinte:

  • Esti o persoana disciplinata si responsabila;
  • Esti organizat si serios;
  • Detii cunostinte de operare PC, cunoasterea programelor Word, Excel, Adobe
  • Ai abilitati de organizare si conducere a echipelor de muncitori;
  • Cunosti limba romana si rusa la nivel avansat;

Ce oferim:

  • Angajare oficiala;
  • Salariu motivant, cu posibilitate de crestere stabilit in urma interviului;
  • Program de lucru: full time ( de luni – vineri 09:00 – 18:00 sau 08:00 – 17:00)

Responsabilitati:

  • Gestionarea procesului de recrutare și selecție a personalului.
  • Coordonarea și administrarea documentelor și dosarelor angajaților.
  • Gestionarea proceselor de integrare și orientare a noilor angajați.
  • Monitorizarea și asigurarea conformității cu legislația muncii și regulamentele interne.
  • Elaborarea și implementarea politicilor și procedurilor de resurse umane.
  • Rezolvarea problemelor și conflictelor legate de personal.
  • Este esențial să ai abilități excelente de comunicare orală și scrisă, spirit de echipa pentru a gestiona eficient obstacolele aparute.
  • Planificarea, coordonarea și supervizarea activităților de personal;
  • Întroducerea volumelor de lucru transmise zilnic de catre angajati si calcularea salariului in dependenta de volumul de lucru (conform pricelistului);
  • Fii pregătit pentru sarcini suplimentare, dacă este necesar.
  • Respectarea normelor de securitate la locul de munca si octrotirii sanatatii.

Daca ai initiativa si dorinta de munca, te asteptam in echipa noastra

Așteptăm candidatura ta

Pentru a aplica, trimite-ne CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md sau la adresa electronica energps-plus@mail.ru

Trimite CV

Despre companie

Compania “Energ PS-Plus” este o companie dinamica cu o experienta de 10 ani in domeniul electricitatii. Datorita volumelor de lucru, compania extinde echipa si angajeaza muncitori noi cu experienta in domeniu!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Poșta Veche, str. Calea Orheiului 122