Publicat Recent

Coordonator evenimente și marketing

Informații de bază

Salariu:
de la 8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ialoveni

Descrierea poziției vacante

Program: 5 zile pe săptămână, cu 2 zile libere. Cel puțin 1 weekend pe lună, uneori 2 în sezonul aglomerat

Responsabilități:
- ⁠Organizarea evenimentelor împreună cu echipa de la restaurant
- Întâlnirea clienților pentru a discuta meniurile, locațiile și alte detalii, semnarea contractului și încasarea avansului
- Gestionarea emailurilor și răspunsul la solicitări/promoții
- ⁠Administrarea rețelelor sociale (Instagram, Facebook, TikTok): răspuns la mesaje (inclusiv în zilele libere/vacanțe), planificarea lunară a postărilor, postări zilnice pe Stories

Cerințe:
- Cunoștințe bune de Microsoft Office, Canva sau Photoshop, ChatGPT
- Limba română și engleză obligatorii; alte limbi sunt un avantaj
- Abilități bune de comunicare și lucru în echipă
- Atitudine pozitivă și prietenoasă

Beneficii:
- ⁠Oportunități de dezvoltare profesională
- Pachet salarial atractiv și beneficii adiționale
- Cazare pe loc, dacă este necesar, într-o cameră comună

Cum aplici:
Trimite CV-ul la mihaela.sirbu@asconi.md și rohan.mantri@asconi.md, menționând titlul jobului în subiectul emailului.

Despre companie

Vinul, mâncarea savuroasă și ospitalitatea – așa poate fi caracterizat orice moldovean, iar pentru noi aceste valori au devenit un crez personal. Fiecare sticlă de vin, mâncare gătită și atmosfera prietenoasă sunt condimentate cu multă dragoste și grijă pentru fiecare invitat care ne trece pragul.
Asconi Winery e mai mult decât o afacere de familie. Pentru noi, este fructul pasiunii noastre și al efortului pe care îl depunem zi de zi.
Motivația noastră o constituie citatul lui Vince Lombardi: „Perfecțiunea nu se poate obține, însă când tindem spre perfecțiune, este foarte posibil să atingem excelența”.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Ialoveni, satul Puhoi
Pagina web:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?