Publicat Ieri

Manager Marketing

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Management / Executiv
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Profmet își extinde echipa și caută un Manager Marketing dedicat și creativ care să contribuie la dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru a ne sprijini obiectivele de creștere și succes

Responsabilități pe rol:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru a crește notorietatea brandului și pentru a genera oportunități de vânzare;
  • Monitorizarea și cercetarea pieței și a concurenței;
  • Gestionarea și monitorizarea implementării strategiei de marketing;
  • Planificarea și organizarea campaniilor de marketing în conformitate cu bugetul planificat;
  • Coordonarea tuturor activităților de marketing;
  • Coordonarea, întreţinerea și actualizarea site-ului Companiei;
  • Proiectarea și implementarea comunicării de afaceri atât cu angajații, cât și cu clienții;
  • Cooperarea și îmbunătățirea relațiilor cu clienții existenți și găsirea de noi clienți;
  • Prezentarea Companiei la prezentări, conferințe de presă, interviuri radio și TV;
  • Dezvoltarea și menținerea unor relații bune cu mass-media și selectarea mass-media care se vor utiliza;
  • Pregătirea, monitorizarea și utilizarea materialelor promoționale;
  • Monitorizarea și înregistrarea bugetului care se referă la realizarea activităților de marketing.

Candidatul ideal are:

  • Studii superioare în Marketing;
  • Experiență relevantă de cel puțin 3 ani în managementul marketingului;
  • Cunoștințe solide de marketing digital, SEO, SEM, social media și marketing prin email;
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare;
  • Fluență în română și rusă, egleză (avantaj);
  • Capacitate de analiză și interpretare a datelor de marketing;
  • Creativitate, inițiativă și abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic.

Beneficii :

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță;
  • Tichet de masă și abonament sport FitPass;
  • Transport corporativ de la și spre locul de muncă;
  • Oportunitatea de a lucra pentru o Companie de succes;
  • Posibilități de dezvoltare profesională și formare continuă;
  • Mediu de lucru smart.

Dacă ești pasionat de marketing și dorești să faci parte din echipa noastră, te invităm să ne trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de email: recrutare@profmet.md

Detalii la numărul de telefon [vezi telefon]078000075 sau [vezi telefon]079947888.

Abilități cheie
Învățare continuă Leadership Comunicare Time Management Lucru în echipa Gândire critică Creativitate Managementul proiectelor Copywriting SEO/SEM marketing Analiza datelor Etica în muncă Abilități interpersonale Asertivitate

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Fructe proaspete

Ceai / cafea / snacksuri

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Tichete de masă

Zonă de recreere

Abonament sală de sport

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Program flexibil

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Echilibru viață personală / profesională

Validarea competențelor prin promovări

Despre companie

Compania PROFMET (grupul de companii LIDER) – cel mai mare importator, furnizor și distribuitor de elemente de fixare, scule, abrazive și echipamente de protecție din țară.

Suntem o companie care se dezvoltă vertiginos și cu pași rapizi pe piața din Republica Moldova, prin lărgirea portofoliului de clienți și prin diversificarea sortimentului de produse oferite. Suntem mândri de angajații noștri, căci doar împreună cu ei ne putem dezvolta și obține succese, oferindu-le training-uri de cea mai înaltă calitate, condiții bune și sigure de muncă, implicându-i în diverse proiecte și activități.

Dacă sunteți o persoană ambițioasă și Vă doriți o carieră de succes într-o companie cu un înalt potențial de dezvoltare și progres, Vă invităm să analizați ofertele noastre și aplicați pentru posturile vacante care v-au trezit interes sau în care ați dori să vă manifestați competențele și abilitățile profesionale.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Poșta Veche, Petricani 31