Publicat Ieri

Specialist achiziții

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Despre Noi: Suntem o companie de top în domeniul vânzării produselor cosmetice, recunoscută pentru diversitatea și calitatea produselor noastre. Scopul nostru este de a oferi clienților o experiență de cumpărare excepțională și produse care să răspundă celor mai înalte standarde de frumusețe și îngrijire.

Descrierea Postului: Căutăm un Specialist Achiziții dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Persoana potrivită va avea un rol cheie în gestionarea și optimizarea proceselor de achiziții, asigurându-se că stocurile sunt gestionate eficient și că avem mereu produsele necesare pentru a satisface cerințele clienților noștri.

Responsabilități:

  • Gestionarea întregului proces de achiziții, de la identificarea furnizorilor până la negocierea contractelor și plasarea comenzilor.
  • Monitorizarea stocurilor și planificarea achizițiilor pentru a asigura disponibilitatea produselor.
  • Evaluarea și selectarea furnizorilor pe baza criteriilor de calitate, preț și termene de livrare.
  • Negocierea termenilor și condițiilor contractuale cu furnizorii.
  • Colaborarea strânsă cu departamentele de vânzări și marketing pentru a înțelege cerințele de aprovizionare.
  • Monitorizarea performanței furnizorilor și rezolvarea eventualelor probleme legate de livrare sau calitate.
  • Menținerea și actualizarea bazelor de date cu furnizori și produse.

Cerințe:

  • Experiență de minim 3 ani în achiziții, preferabil în industria cosmeticelor sau a produselor de frumusețe.
  • Abilități excelente de negociere și comunicare.
  • Capacitatea de a analiza date și de a lua decizii bazate pe insight-uri.
  • Abilități puternice de organizare și gestionare a timpului.
  • Cunoașterea pieței de produse cosmetice și a tendințelor actuale din industrie.
  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel avansat.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ.
  • Discounturi atractive la produsele noastre cosmetice.

Cum să Aplici: Dacă ești pasionat de industria cosmeticelor și ai abilitățile și experiența necesară pentru a contribui la succesul brandului nostru, te invităm să trimiți CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa hr@medix.md sau sună-ne neapărat la nr. [vezi telefon]079308080

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm cum poți contribui la creșterea și succesul companiei noastre!

Despre companie

Декоративная косметика итальянской марки Flormar теперь в Молдове! Магазины Flormar расположены в крупнейших торговых центрах Кишинёва – «Atrium», «Grand Hall» и «Unic».

Косметика бренда Flormar существует в ярком мире красоты уже 49 лет, в более чем 100 странах на 7 континентах. Компания производит 8 миллионов единиц продукции в месяц, при ассортименте в 2000 наименований.

Обладая модной и надежной продукцией, мы являемся лучшим другом женщин. Мы приветствуем женщин в мире творчества, предоставляя им разнообразные цвета и текстуры, которые позволят им создать свой стиль наилучшим образом. Мы считаем, что цвет является средоточием мира Flormar. Мы посвящаем себя поиску самых модных оттенков, которые смогут лучшим образом подчеркнуть красоту у женщин. Мы считаем, что каждый цвет является важным инструментом, способным выразить вашу культуру и отразить ваши эмоций.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Str. Vasile Alecsandri 143
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?