Publicat Ieri

Expert imobilar

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Codru

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui Expert Imobiliar experimentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre dinamice! Dacă ai o cunoaștere profundă a pieței imobiliare și abilități excelente de negociere, te așteptăm cu drag să faci parte din echipa noastră!

Responsabilități:

  • Oferirea consultanței și asistenței profesionale clienților noștri.
  • Realizarea evaluărilor imobiliare precise și documentate.
  • Coordonarea și supravegherea tranzacțiilor imobiliare de la început până la finalizare.
  • Menținerea și dezvoltarea portofoliului de clienți.
  • Identificarea oportunităților de investiții și propunerea de soluții optime.
  • Colaborarea strânsă cu echipa de agenți imobiliari pentru atingerea obiectivelor comune.

Cerințe:

  • Experiență relevantă în domeniul imobiliar.
  • Cunoștințe solide despre piața imobiliară locală și procesele de tranzacționare.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitate de a lucra independent și în echipă.
  • Orientare spre rezultate și atenție la detalii.
  • Atitudine proactivă și orientată spre soluții.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă.
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ.
  • Suport și traininguri periodice din partea companiei.

Dacă ești pregătit să faci parte din echipa noastră și să contribui la succesul clienților noștri, trimite CV-ul tău la gpartners.hr@gmail.com

 Pentru mai multe informații, nu ezita să ne contactezi la [vezi telefon]078338338

Alătură-te nouă și ajută-i pe alții să-și găsească locuința de vis sau să facă investiții imobiliare de succes!

Trimite CV

Despre companie

"G Partners Invest” SRL – este o companie imobiliară profesională de încredere și de înaltă calitate specializată în servicii complete și complexe pentru piața imobiliară din Republica Moldova, având:

  • Experiență vastă;
  • Cunoștințe profunde în domeniu;
  • Instrumente perfomrante;
  • Tehnici moderne de dezvoltare;
  • Oficiu spațios și dotat.

Cu care își pregătește și instruiește experții imobiliari dedicați să ofere servicii profesionale și sigure - oferindule cele mai bune soluții potențialilor consumători.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Stefan cel Mare si Sfint, 6