Publicat Ieri

Muncitor în construcții

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Întreprinderea noastră este în căutarea unui muncitor în construcții dornic să se alăture echipei noastre. Căutăm persoane cu diferite niveluri de experiență, care sunt entuziaste și competentive.

Cerințele față de candidat:

Candidatul ideal pentru acest post ar trebui să aibă:

  • Experiență în domeniul construcțiilor;
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiunile;
  • Atitudine profesionistă și punctualitate la programul full-time;
  • Respectarea normelor de siguranță și sănătate în muncă;
  • Disponibilitatea de a lucra în Chișinău.

Responsabilitățile candidatului:

Pe lângă competențele standard de muncitor în construcții, responsabilitățile postului includ:

  • Interpretarea planurilor de construcție;
  • Construirea, repararea și întreținerea structurilor și infrastructurii;
  • Operarea echipamentului de construcție în siguranță;
  • Raportarea oricăror probleme apărute superiorilor;
  • Respectarea măsurilor de siguranță la locul de muncă.

Oferta companiei:

 Oferim:

  • Un salariu atractiv, achitat la timp;
  • Pachet social complet;
  • Contract individual de muncă;
  • Oportunități de învățare și dezvoltare profesională;
  • Un mediu de lucru plăcut și sigur;
  • program de lucru: luni-vineri de la 8:00 până la 17:00
Procesul de depunere a candidaturii:

Dacă sunteți entuziasmat/ă de acest rol și îndepliniți cerințele, vă încurajăm să aplicați prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru