Publicat Recent

Contabil

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Ungheni

Descrierea poziției vacante

Candidatul Ideal :

  • Experiență în Contabilitate constituie un avantaj
  • Persoana organizat(ă) ,ordonat(ă),punctual(ă) cu abilități dezvoltate de comunicare și relaționare
  • Persoana atent(ă) la detalii, cu simț de raspundere ridicat, dornic(ă) sa învețe și să se asimileze cunoștințe contabile
  • Posesoare de cunoștințe de operare :PC ,Excel Word ,programe de contabilitate 1C

Descrierea jobului:

  • Întocmirea și gestionarea documentelor contabile
  • Pregătirea situațiilor financiare
  • Asigurarea conformității fiscale
  • Colaborarea cu autoritățile fiscal
  • Oferim salariul în dependență de saricinile și atribuțiile realizate

Program de lucru :

Luni 08:00-  Vineri  17:00

Așteptăm CV-ul dvs la  adresă de mail:hr.tribus@gmail.com

Despre companie

Fabrica de producere, comerț și distribuție garduri, plase și articole din metal

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Ungheni, str. Ion Neculce 26