Publicat Ieri

Asistent Administrare Baze de Date

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui Asistent Administrativ Marketing, dedicat și precis, pentru echipa noastră din departamentul de marketing. Dacă ești o persoană atentă la detalii, organizată și cu o pasiune pentru redactarea informațiilor, aceasta ar putea fi o oportunitate potrivită pentru tine.
Nu cerem experiență, însă este important să fii motivat(ă) și dornic(ă) de a învăța !

Responsabilități:

  • Introducerea cu precizie a datelor și informațiilor în baza de date, asigurându-te că toate informațiile sunt corecte și complete;
  • Ajustarea/modificarea datelor în aplicațiile interne pentru comenzile primite;
  • Editarea textelor pentru descrierea de produse;
  • Comunicarea eficientă cu clientul francez (email, zoom);
  • Menținerea confidențialității și securității datelor.

Cerințe:

  • Studii superioare încheiate;
  • Cunostințe de limba Franceză (nivel B1);
  • Cunoștințe în utilizarea programelor din pachetul Microsoft Office (Word, Excel, PPT);
  • Deschidere spre învățare și polivalență.

Beneficii:

  • Tichete de masă;
  • Training inițial și asistență pe perioada de integrare;
  • Oportunități reale de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de echipe internaționale de succes;
  • O zi liberă extra, în luna în care îți sărbătorești ziua de naștere;
  • Oportunitatea de-a evolua într-o companie internațională, cu sedii în 9 țări;
  • Posibilitatea de participare la activități, concursuri, animații în cadrul diverselor proiecte HR.
Abilități cheie
Excel Adaptabilitate Soluționarea problemelor Învățare continuă Limbi străine

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Zile suplimentare de concediu

Despre companie

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Bd. Grigore Vieru, Nr 18 A