Publicat Ieri

Lucrător secția spălătorie

Informații de bază

Salariu:
de la 8 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • sortarea articolelor primite (pături, plapume, lenjerie de pat, fețe de masă, draperii)
  • curățarea, încărcarea în mașinile de spălat, după care călcarea și împachetarea lor.

Cerințe:

  • studiile în domeniul textilelor sau croitoriei sunt binevenite
  • experiența în domeniul curățătoriei chimice nu este necesară
  • importantă este dorința de a munci.

Condiții:

program de lucru de la 8:00 pînă la 17:00 (luni-vineri), 8:00-14:00 (sîmbăta), peste o sîmbătă, duminica – liber.

Telefon: [vezi telefon]060 066 597
Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: olga.prisacari@aq.md

Despre companie

Acquazzurro – SPA для одежды и аксессуаров!

Мы являемся аттестованным учеником и партнёром итальянской легенды индустрии химчисток – Альберти Анджело. Предоставялем услуги химчистки, аквачистки и стирки одежды, обуви, аксессуаров и предметов интерьера, имеяя многолетний опыт работы с различными изделиями, в том числе сложными, дизайнерскими и с декоративной отделкой. Производство химчистки оснащено современным оборудованием, которое позволяет достичь максимального эффекта в очистке ваших вещей.

Вы можете сдать вещи в химчистку с помощью наших приемных пунктов в Кишинёве, расположенных в ключевых точках столицы:

  1. ул. Букурешть 98 (Crown Plaza),
  2. ул. Арборилор 21 (Shopping ЬallDova),
  3. ул. Б. Воевод 1 (Oasis Mall)
  4. ул. И.Крянгэ 64/2.

Или с помощью сервиса "Химчистка с доставкой", заказав услугу по номеру +373 22 89-57-57

Обратившись в химчистку  Acquazzurro, вы можете по достоинству оценить высокое качество услуг химчистки и стирки, доступные цены и индивидуальный подход к каждой вещи.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Bucuresti, 98