Publicat Recent

Sofer profesionist

Informații de bază

Salariu:
de la 2 900 EUR
Program de lucru:
Program flexibil
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
În străinătate, Olanda

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Studii superioare;
  • Experiență de lucru de minim 2 ani în domeniu;
  • Cunoștințe solide de limba engleză și română;
  • Permis de conducere valid;
  • Abilitatea de a lucra în program flexibil;

Responsabilitățile candidatului:

  • Efectuarea transportului de marfă în conformitate cu programul de livrări;
  • Respectarea legislației rutiere în vigoare;
  • Asigurarea integrității mărfurilor pe durata transportului;
  • Raportarea oricăror probleme apărute pe parcurs;

Oferta companiei:

Oferim un salariu atractiv începând de la 2900 EUR, cazare asigurată, contract individual de muncă și posibilitatea de a lucra într-un mediu internațional. De asemenea, oferim toate echipamentele și instrucțiunile necesare pentru a vă desfășura activitatea în mod eficient și în siguranță.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte