Publicat Recent

Lucratori la curatenie

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time, În weekend, Program flexibil
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Elevi, Studenți
Oraș:
Chișinău, Durlești

Descrierea poziției vacante

Restaurantul Adam & Eva caută să angajeze o persoană responsabilă și harnică pentru poziția de Curățenie în curte.

Scurtă descriere a poziției vacante: Responsabilul de curățenie va avea ca principală responsabilitate întreținerea și curățenia spațiilor exterioare ale restaurantului Adam & Eva din Durlești, Chișinău.

Cerințele față de candidat:

  • Fără experiență sau studenți în căutare de un job part-time;
  • Disponibilitate de lucru în weekend și cu program flexibil;
  • Abilitatea de a urma instrucțiuni;
  • Cunoașterea limbii române;

Responsabilitățile candidatului:

  1. Menținerea curățeniei în curtea restaurantului;
  2. Udarea plantelor și îngrijirea spațiilor verzi;
  3. Curățarea manuală sau cu ajutorul echipamentelor specifice a tuturor suprafețelor exterioare.

Oferta companiei:

  • Contract individual de muncă; job prin cumul sau sezonier;
  • Salariu negociabil;
  • Posibilitatea de a progresa în cadrul companiei.

Procesul de depunere a candidaturii: Vă încurajăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Noi, Casa de Ceremonii ,,Adam & Eva", suntem un restaurant pentru evenimente private în care munca în echipă înseamnă tot !

Dacă știi să activezi într-o echipă iar provocările în a schimba totul mai spre bine nu te sperie atunci esti binevenit !

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Durlești, str. Pacii 2/2