Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, Part-time, În weekend
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani), Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău, Durlești

Descrierea poziției vacante

Restaurantul ,,Adam & Eva" este în căutarea unei persoane pasionate de gătit pentru a ocupa poziția de Bucătar - doamna. Rolul tău va fi de a pregăti mâncăruri deosebite pentru clienții noștri, urmând rețetele standard și propunând creații culinare proprii.

Cerințele față de candidat
  • Experiență în domeniul culinar, fie de 2 ani (Mid-Level), fie mai mult de 5 ani (Senior-Level), dar acceptăm și candidați la început de cariera (Entry-Level).
  • Studii gimnaziale, liceale, profesionale tehnice sau superioare.
  • Cunoașterea limbii române.
  • Abilități de management al timpului, capacitate de lucru în echipă și spirit de inițiativă.
  • Disponibilitate de a lucra program full-time, în weekenduri și part-time.
Responsabilitățile candidatului
  • Pregătirea ingredientelor pentru gătire.
  • Pregătirea mâncărurilor conform rețetelor.
  • Asigurarea menținerii curățeniei și organizării în bucătărie.
  • Verificarea și menținerea calității produselor alimentare.
  • Contribuirea la dezvoltarea de noi rețete și mâncăruri.
Oferta companiei
  • Oferta noastră include un salariu negociabil, în funcție de experiența și competențele candidatului.
  • Compania oferă de asemenea posibilitatea unui contract individual de muncă, un job prin cumul sau un post sezonier/temporar.
  • Ne bucurăm de o atmosferă prietenoasă și stimulativă în cadrul echipei noastre și susținem dezvoltarea profesională continuă.
Depunerea candidaturii

Pentru a candida la această poziție, te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Noi, Casa de Ceremonii ,,Adam & Eva", suntem un restaurant pentru evenimente private în care munca în echipă înseamnă tot !

Dacă știi să activezi într-o echipă iar provocările în a schimba totul mai spre bine nu te sperie atunci esti binevenit !

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Durlești, str. Pacii 2/2