Publicat Ieri

Recepționist/ă

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Telecentru

Descrierea poziției vacante

Descrierea funcției:
Magnum Clinic este în căutarea unei recepționiste capabile să ofere un serviciu de înaltă calitate pacienților și să gestioneze eficient activitățile administrative zilnice.

Responsabilități principale a recepționistei:

  • Întâmpină clienții la intrare.
  • Verifică programările clienților în sistem și confirmă datele de contact.
  • Se asigură că noii clienți au actele necesare și completează fișele corespunzătoare.
  • Îndrumă clienții către biroul necesar și încasează plățile post consultație.
  • Introduce toate programările în sistem cu detalii complete etc.

Despre candidatul ideal:

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Experiență în utilizarea sistemelor de programări prezintă un beneficiu.
  • Capacitate de organizare și gestionare a timpului.
  • Atenție la detalii și abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Orientare către client și abilitatea de a oferi suport de calitate.

Beneficii oferite:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii.
  • Program de lucru: luni - vineri 15:00-20:00, sâmbătă 8:30-14:00.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și instruire continuă.

Dacă ești o persoană organizată, comunicativă și orientată către detalii, așteptăm CV-ul tău la adresa de email hr.magnumclinic@gmail.com cu tema email "Vreau să lucrez la Magnum Clinic în calitate de Recepționistă".

Despre companie

Centru medical ce oferă o gamă largă de servicii în estetica dentară, facială și corporală

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Gheorghe Asachi 71/A