Publicat Ieri

Financial analyst

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Sculeni

Descrierea poziției vacante

ATA CONSULT, corespondent a Mazars, este compania care activează pe piața serviciilor de consultanță, fiscalitate și audit.
Echipa noastră este formată din 35 profesioniști din diferite domenii.
Creștem profesional continuu, reînnoind permanent cunoștințele prin organizarea de seminare interne și participare la seminare externe în domeniile contabilității, auditului și fiscalității, consultarea cu specialiști externi și organele de resort. Portofoliul nostru de clienți include peste 150 de companii rezidente și internaționale, din diferite ramuri economice.

Echipa noastră este în căutarea unui nou membru, la postul de Analist Financiar.

Acceptăm și absolvenții fără experiență de lucru.

CANDIDATUL IDEAL

  • Studii economice superioare
  • Persoana activă, responsabilă, orientată spre rezultat
  • Cunoașterea limbii române și ruse, engleza - mediu
  • Cunoștințe de PC, în special Excel și Word

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE

  • Participarea la prestarea serviciilor de audit în funcție de cerințele clientului și de activitatea specifică
  • Efectuarea a testelor de audit
  • Pregătirea documentelor legate de testele efectuate

OFERTA NOASTRĂ

  • Salariu motivant si stabil
  • Dezvoltare profesionala continua
  • Lucru intr-o echipa tînara și dinamica
  • Pachet social complet
  • Prânz plătit
  • ACCA, instruirile
  • Program de lucru: luni-vineri, 9:00-18:00
  • Oficiu – Zity Office

Așteptăm CV-urile voastre cu titlul Financial Analyst la adresa electronica: asclearenco@taxaco.biz

*Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Abonament sală de sport

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Daruri pentru diferite ocazii

Despre companie

ATA Consult SRL este o companie locală de servicii integrate de audit și consultanță financiară şi fiscală, dedicată clienților săi şi susţinându-i în a-și construi afacerea cu încredere și a o dezvolta într-un mod sustenabil.

Auditul a fost temelia competenței noastre timp de peste 10 de ani. Această experiență este completată de un portofoliu echilibrat de servicii de audit, consultanță financiară, fiscală, de conformitate și juridică, menite să susțină adaptarea la nevoile în continuă schimbare ale clienților noștri.

Nivelul nostru înalt de competență ne permite să asistăm clienți din diferite domenii menținând în același timp o abordare agilă, personalizată și unică. Acționăm ca o echipă integrată care colaborează strâns. Acest aspect ne permite să furnizăm fiecărui client un serviciu personalizat de cea mai înaltă calitate, bazându-ne pe cunoștințele noastre locale, diversitatea culturală și perspectiva globală.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Calea Ieşilor 8