Publicat Ieri

Profesor de educatie fizică (instructor fitness), Bălți

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time, În weekend
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Societatea Crucii Roșii din Moldova, filiala Bălți, caută o persoană de încredere și grijulie pentru a se alătura echipei noastre de instructori de fitness de la Centrul „Unitate”. Vei fi responsabil(ă) pentru a preda o varietate de cursuri de fitness.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și susținerea unor cursuri de fitness atractive și sigure,adaptate diferitelor grupe de vârstă și niveluri de condiție fizică (copii, adulți, seniori).
  • Program de lucru cu jumătate de normă:36 de ore pe lună, între marți și sâmbătă.
  • Crearea unui mediu de învățare pozitiv și incluziv pentru participanții cu toate abilitățile.
  • Asigurarea utilizării corecte a echipamentului și prioritizarea siguranței participanților în timpul orelor.
  • Menținerea unor evidențe precise ale prezenței și urmărirea progresului participanților.
  • Poate fi necesar să sprijini sarcinile administrative legate de programul de fitness.

Calificări

  • Minimum 2 ani experiență ca profesor de sport sau instructor de fitness.
  • Este necesară certificarea într-un program de fitness recunoscut (de ex.,aerobic, fitness de grup, antrenor personal).
  • Experiența de lucru cu copiii,adulții și seniorii este foarte dorită.
  • Cunoașterea yoga sau a altor metode specializate de fitness este un avantaj.
  • Abilități puternice de comunicare,interpersonale și de motivare.
  • Capacitatea de a susține sesiuni în limba în limba rusă sau ucraineană

Condiții:

Termenul contractului: determinat, până la [vezi telefon]31.12.2024, cu posibila extindere

Program de lucru: Part-time (36 ore pe lună) Marți – Sâmbătă.

Vă încurajăm să expediați CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de email: hr.office@redcross.md cu remarca ”Instructor fitness” pana la data de [vezi telefon]31.08.2024. In caz de intrebări puteti sa ne contactați la [vezi telefon]079403480.

Societatea Crucii Roșii din Moldova se dedică promovării unui loc de muncă divers și incluziv. Încurajăm depunerea candidaturilor din partea tuturor persoanelor calificate care locuiesc în Bălți.

Despre companie

Societatea de Cruce Roşie din Republica Moldova

Societatea de Cruce Roşie din Republica Moldova este o organizație non-guvernamentală, non-profit, apolitică, care activează mai bine de 97 de ani și şi funcţionează în baza Convenţiilor de la Geneva din 1949, activitatea de baza fiind de a preveni şi alina suferintele bătrînilor solitari, persoanelor și copiilor cu dizabilități, copiilor orfani, familiilor cu mulţi copii și familiilor monoparentale din Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
5 star star star star star 1 recenzie
Cristina Racovița
5 star star star star star
12 Iulie 2024
Buna mă numesc Cristian am 33ani sunt mama a 2copii sunt in căutarea uni loc de muncă.as fi foarte recunoscătoare sa lucrez la dumneavoastră.
0

Contacte

Adresa postului vacant
Bălți