Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În weekend, Program flexibil
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Elevi, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Durlești

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Minimum gimnazial/liceal, profesional tehnic, niveluri superioare de educație;
  • Experiență de lucru în sistem comercial, de preferință în domeniul restaurantelor, de minim 1 an;
  • Cunoștințe foarte bune de limba română, rusă și engleză;
  • Abilități excelente de comunicare și servicii pentru clienți;
  • Disponibilitatea de a lucra în week-end.

Responsabilitățile candidatului:

  • Deservirea oaspețilorcorect și eficient;
  • Menținerea curățeniei și organizării spatului de lucru;
  • Respectarea regulamentului intern in etica si maniera indeplinirii cerințelor companiei
  • Contribuie la crearea unei atmosfere plăcute în cadrul restaurantului.

Oferta companiei:

Restaurantul "Adam & Eva" oferă oportunități de dezvoltare profesională, un mediu de lucru plăcut, echipă tânără și salariu atractiv, care poate fi negociat în funcție de experiența și performanța candidatului.

Procesul de depunere a candidaturii:

Sunteți gata să ne întăriți echipa? Invităm candidații potriviți să trimită CV-ul printr-un click pe butonul 'aplică' de pe acest anunț, prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Noi, Casa de Ceremonii ,,Adam & Eva", suntem un restaurant pentru evenimente private în care munca în echipă înseamnă tot !

Dacă știi să activezi într-o echipă iar provocările în a schimba totul mai spre bine nu te sperie atunci esti binevenit !

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Durlești, str. Pacii 2/2