Publicat Ieri

Agent Vînzări-tehnică agricolă

Informații de bază

Salariu:
20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Angajăm manager de Vînzări Regional
Compania noastră, un jucător important în vânzarea și service-ul de tehnică agricolă, este reprezentantul oficial al unui producător de top 3 tractoare din Turcia, cunoscut pentru calitatea înaltă a produselor sale încă din 2003. Suntem dedicați facilitării vieții fermierilor din Republica Moldova și ne mândrim cu susținerea constantă a ideilor angajaților noștri, oferindu-le oportunități de dezvoltare și avansare în carieră.

Ce Oferim:

  • Program de lucru: 2 zile pe teren și 3 zile la birou, de luni până vineri, între orele 9-18.
  • Salariu atractiv: Începând de la 10,000 lei brut + prime și bonusuri KPI, cu posibilitatea de a ajunge la 20-25 mii net lunar, în funcție de performanță.
  • Oportunități de creștere în carieră.
  • Laptop și telefon personal, internet, pachet telefonie cu minute nelimitate.
  • Mașină de serviciu.
  • Instruire și traininguri plătite de companie.
  • Suport în perioada de integrare și adaptare: ghidare personală de către un manager superior regional.
  • Echipă unită și conducător superior receptiv.
  • Cadouri și team building.

Responsabilități:

  • Efectuarea de vizite pe teren pentru contactarea clienților potențiali.
  • Informarea clienților cu privire la oferte noi, prezentarea produselor.
  • Menținerea relației până și după vânzare.
  • Participarea activă la instruiri pentru îmbunătățirea cunoștințelor tehnice și abilităților de vânzări.
  • Participarea la expoziții, evenimente și seminarii pentru a atrage noi clienți și a promova produsele.
  • Colaborarea cu vânzătorul superior pentru a câștiga experiență și cunoștințe suplimentare în domeniu și pentru a efectua primele vânzări cu succes.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B.
  • Experiență sau studii în agricultură.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Competențe digitale .
  • Abilități de comunicare și sociabilitate.
  • Dispoziția de a învăța și a cunoaște bine produsul.
  • Nivel înalt de motivație pentru dezvoltare personală.
  • Dorința de a se dezvolta în domeniul tehnicii agricole și vânzărilor.
  • Cunoștințe despre tehnica agricolă reprezintă un avantaj.

Trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: cv@easyhr.md. Vom lua în considerare toate candidaturile și vom contacta doar persoanele selectate pentru interviu.

Trimite CV

Despre companie

Bine ați venit la Easy Hire Staff - agenția de recrutare modernă și inovatoare care vă poate ajuta să găsiți cei mai buni candidați pentru afacerea dvs.! Suntem o echipă dedicată de specialiști în recrutare, care oferă servicii personalizate și soluții inovatoare pentru a satisface nevoile specifice ale clienților noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Stăuceni, Com. Stauceni , Str. Alexei Mateevici 91/A