Publicat Ieri

Ambalator

Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Disponibilitate de a lucra full-time;
  • Aptitudini de lucru în echipă;
  • Cunoștințe minime despre organizarea și păstrarea în siguranță a mărfurilor;
  • Cunoștințe de bază despre ambalarea corespunzătoare a produselor;
  • Capabil de a respecta termenele limită;
  • Fără experiență, suntem dispuși să oferim instruire.

Responsabilitățile candidatului

  • Prepararea produselor auto pentru livrare în mod ordonat și sigur;
  • Ambalarea produselor conform cerințelor și standardelor companiei;
  • Verificarea coletelor pentru erori sau daune înainte de expediere;
  • Mentenanța unei zone de lucru curate și sigure.
Oferta companiei

Maximum Auto SRL este dedicată cultivării unui mediu de lucru plăcut către angajații săi, oferind următoarele beneficii:

  • Un salariu competitiv, începând de la 7000 MDL;
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională;
  • Un mediu de muncă care promovează respectul și lucrul în echipă.

Pentru aplicare, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Uzinelor 186/5
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?